Tripp Lite N238-001-GY-TFA Toolless Cat6a Keystone Jack, PoE/PoE+ Compliant, Shuttered - Gray, TAA
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N238-001-GY-TFA
- EAN: 0037332189950
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Certification | TAA |
| Packaging data | |
| Package width | 101.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 127 mm |
| Package weight | 20 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | Taiwan |
| Master (outer) case width | 299.7 mm |
| Master (outer) case length | 134.6 mm |
| Master (outer) case height | 76.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1 kg |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332189957 |