Tripp Lite N080-104 4-Port Keystone Single-Gang Faceplate, White, TAA
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N080-104
- EAN: 0037332195562
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Material | Polycarbonate |
| Brand compatibility | Any brand |
| Socket type | Keystone module |
| Sockets quantity | 4 |
| Product design | Conventional |
| Certification | TAA |
| Weight & dimensions | |
| Width | 81.3 mm |
| Height | 124.5 mm |
| Weight | 40 g |
| Package width | 100.1 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 169.9 mm |
| Package weight | 50 g |
| Packaging data | |
| Package width | 100.1 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 169.9 mm |
| Package weight | 50 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Country of origin | Taiwan |
| Master (outer) case width | 279.4 mm |
| Master (outer) case length | 393.7 mm |
| Master (outer) case height | 25.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 450 g |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332195569 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |