Tripp Lite N238-001-YW Cat6/Cat5e 110 Style Punch Down Keystone Jack - Yellow, TAA
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N238-001-YW
- EAN: 0037332153586 0373321535866
Offer details
Description
UTP Cat6 22-24 AWG solid cable
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Yellow |
| Certification | TAA |
| Packaging data | |
| Package width | 6.4 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 6.4 mm |
| Package weight | 10 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | Taiwan |
| Master (outer) case width | 132.1 mm |
| Master (outer) case length | 297.2 mm |
| Master (outer) case height | 76.2 mm |
| Master (outer) case gross weight | 730 g |
| Products per master (outer) case | 50 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332153583 |