Tripp Lite SRCABLELADDER SmartRack 10-ft. x 1-ft. (3 m x 0.3 m) Cable Ladder, 2 sections - SRCABLETRAY/SRLADDERATTACH needed
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: SRCABLELADDER
- EAN: 0037332143198 0373321431984 08 ...1431984 0853585451121 0012300359740 0012303904749 0763615985369 5057454443971more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 325.1 mm |
| Package height | 81.3 mm |
| Package depth | 1549.4 mm |
| Package weight | 5.9 kg |
| Width | 304.8 mm |
| Weight | 5.9 kg |
| Height | 38.1 mm |
| Depth | 2997.2 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 325.1 mm |
| Package height | 81.3 mm |
| Package depth | 1549.4 mm |
| Package weight | 5.9 kg |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 325.1 mm |
| Master (outer) case length | 1549.4 mm |
| Master (outer) case height | 81.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5.9 kg |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 7326.90.8688 |