Tripp Lite SR1UPANEL50 SmartRack 1U Blanking Panel Kit, Toolless-Mounting, 50 pieces
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: SR1UPANEL50
- EAN: 0037332142092 0853585451060 50 ...5451060 5054629944318 0042342800603 0373321420926 0803982801647more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Rack capacity | 1U |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 315 mm |
| Package height | 383.5 mm |
| Package depth | 535.9 mm |
| Package weight | 6.53 kg |
| Width | 482.6 mm |
| Weight | 420 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 44.5 mm |
| Depth | 31.8 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 315 mm |
| Package height | 383.5 mm |
| Package depth | 535.9 mm |
| Package weight | 6.53 kg |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 315 mm |
| Master (outer) case length | 535.9 mm |
| Master (outer) case height | 383.5 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6.53 kg |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |