Tripp Lite N046-000 110/66 Punch Down Installation Tool for Cat6a/Cat6/Cat5e/Cat5 Network Cable
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N046-000
- EAN: 0037332143679 0999994446041 03 ...4446041 0373321436798more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 30.5 mm |
| Package weight | 180 g |
| Package width | 185.4 mm |
| Package height | 251.5 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 1.68 kg |
| Master (outer) case width | 203.2 mm |
| Master (outer) case length | 177.8 mm |
| Master (outer) case height | 254 mm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332143676 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product colour | Orange |