Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.3 m |
| Connector 1 | DVI-D |
| Connector 2 | DVI-D |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Maximum resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Country of origin | China |
| Connector gender | Male/Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 110 g |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package weight | 110 g |
| Packaging data | |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 254 mm |
| Package weight | 110 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Width | 203.2 mm |
| Height | 254 mm |
| Depth | 12.7 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332181241 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 1.15 kg |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 355.6 mm |
| Master (outer) case length | 25.4 mm |
| Master (outer) case height | 431.8 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332181241 |