Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Connector 1 | HDMI Type C (Mini) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Certificates | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 60 g |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 5.1 mm |
| Package height | 215.9 mm |
| Package weight | 60 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 5.1 mm |
| Package height | 215.9 mm |
| Package weight | 60 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Width | 177.8 mm |
| Height | 215.9 mm |
| Depth | 5.1 mm |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332175592 |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 3.18 kg |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 251.5 mm |
| Master (outer) case length | 342.9 mm |
| Master (outer) case height | 154.9 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332175592 |
| Harmonized System (HS) code | 8544.42.2000 |