Tripp Lite P504-006-SM Low-Profile VGA High-Resolution RGB Coaxial Cable with Audio, (HD15 and 3.5mm M/M), 6 ft. (1.83 m)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P504-006-SM
- EAN: 0037332163332 0373321633326 08 ...1633326 0827077160181more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1.83 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Maximum resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Country of origin | China |
| Audio connector | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 100 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332163339 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 100 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight | 1.05 kg |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case width | 406.4 mm |
| Master (outer) case length | 25.4 mm |
| Master (outer) case height | 457.2 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332163339 |