Tripp Lite P352-07N-100 7.5" Nylon Cable Ties - 100-Pack
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P352-07N-100
- EAN: 0037332184450 0373321844500
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332184457 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
| Length | 190.5 mm |
| Package width | 177.8 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package weight | 50 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 228.6 mm |
| Master (outer) case length | 25.4 mm |
| Master (outer) case height | 279.4 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.09 kg |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 39239000 |