Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | LC |
| Connector 2 | LC |
| Cable length | 15 m |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Product colour | Yellow |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 120 g |
| Technical details | |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332122817 |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 15 m |
| Package width | 177.8 mm |
| Package depth | 12.7 mm |
| Package height | 228.6 mm |
| Package weight | 120 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Master (outer) case width | 154.9 mm |
| Master (outer) case length | 149.9 mm |
| Master (outer) case height | 375.9 mm |
| Master (outer) case gross weight | 1.34 kg |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 10037332122817 |