HP ElitePad Productivity Jacket
- Brand: HP
- Category:
- SKU: D6S54AA
- EAN: 5711783364009 2002769524009 08 ...9524009 0887758297803 0887758297865 0887758297711 0887758297933 0887758297766 0887758297957 5054484768043 5712505011812 0887758297858 5054629726440 0889899385784 0887758297759 4053162322288 0887758297780 0887758305942 0887758297704 0887758297728 0887758297667 0887758297827 0887758297636 0887758297889 0887758297902 0887758297926 0887758297896 0887758297841 5054629514528 0887758297940 0887758297797 5052916637721 0887758297773 0887758297872 8877582976984 0887758297919 0887758297742 0887758297810 0887758297629 0887758297735 0887758297834 0887758297681 0887758297674 0887758297650 0887758297612 0887758297698 0887758297643more
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Tablet |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | ElitePad 1000 G2, ElitePad 900 G1 |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Docking connector type | Not supported |
| Bluetooth | No |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Audio output | 3.5 mm |
| HDMI | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 269.2 mm |
| Depth | 215.9 mm |
| Height | 23 mm |
| Weight | 850 g |