DELL A7945725 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4 2133 MHz ECC
- Brand: DELL
- Category:
- SKU: A7945725
- EAN: 5397063785254
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Compatible products | PowerEdge M630 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD PowerEdge T430 PowerEdge T630 Precision R7910 Precision T5810 Precision T7810 XL Precision T7910 Precision T7910 XL |
| Product colour | Green |
| Memory | |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/server |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
| Compatible products | PowerEdge M630 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD PowerEdge T430 PowerEdge T630 Precision R7910 Precision T5810 Precision T7810 XL Precision T7910 Precision T7910 XL |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/server |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |