DELL 461-AAGJ Frameless display privacy filter 39.6 cm (15.6")
- Brand: DELL
- Category:
- SKU: DELLPF15
- EAN: 5397184091760
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Suitable for | Notebook |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Filter colour | Black |
| Features | |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Easy to remove | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Scratch-resistant | Yes |
| Display types supported | LCD |
| Display filter features | Privacy |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Ergonomics | |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 0.29 mm |
| Width | 34.5 mm |
| Height | 19.4 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |