Offer details
Description
Compatibility
This product is compatible with the following systems:
- Inspiron 13 5000 Series (5368)
- Inspiron 15 5000 Series (5567)
- Inspiron 15 5000 Series (5568)
- Inspiron 17 5000 Series (5767)
- Inspiron 17 7000 Series (7778)
- Latitude 5280
- Latitude 5480
- Latitude 5580
- Latitude 7280
- Latitude 7480
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 45 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Inspiron 13 5000 Series (5368) Inspiron 15 5000 Series (5567) Inspiron 15 5000 Series (5568) Inspiron 17 5000 Series (5767) Inspiron 17 7000 Series (7778) Latitude 5280 Latitude 5480 Latitude 5580 Latitude 7280 Latitude 7480 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Connector(s) | 7.4 mm |
| Compatibility | Inspiron 13 5000 Series (5368) Inspiron 15 5000 Series (5567) Inspiron 15 5000 Series (5568) Inspiron 17 5000 Series (5767) Inspiron 17 7000 Series (7778) Latitude 5280 Latitude 5480 Latitude 5580 Latitude 7280 Latitude 7480 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 120 g |
| Width | 55 mm |
| Depth | 84 mm |
| Height | 22 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |