DELL 450-ABFS power adapter/inverter Indoor 65 W Black
- Brand: DELL
- Category:
- SKU: 450-ABFS
- EAN: 5397063813933 5415247305026 06 ...7305026 0635231167392 4053162959217 8944467967464 8944467964562 8944467967587 8944467967532 5902002059206 2000000561103 4058154242179 8944467967471 8944467964517 8944467966160 4054317750437 8944467967570 0707137235175 3707894167105 5711783178538 8944467964555 4055199292411 8944467967488 8944467964487 5415247057185 8944467967426 5901443264637 4054317751250 8944467966085 8944467964548more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kit - E5 65W AC Adapter (EURO) |
450-ABFS | |||
|
65W Barrel (7.4 x 5mm) AC Adapter with UK Plug |
450-ABFS | |||
| Tech Data - Sweden |
- Strömadapter - 65 Watt - Europa - för Chromebook 11 31XX, 13 3380, 3120, Latitude 31XX, 34XX, 35XX, 5280, 54XX, 5580, 72XX, 7414 |
3231776 |
Related Products
Description
The 65-Watt AC Adapter from Dell™ is specially designed to meet the power needs of your Dell™ laptop. Packed with of 65-Watt power, this adapter enables you to simultaneously operate your system and charge its battery from electrical power outlets. It comes bundled with 1meter power cord.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 230 g |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |