Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Hard drive | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5" |
| Hot-swap | Yes |
| Certification | AF 512e |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.8 TB |
| Compatible products | - PowerEdge R230 - PowerEdge R730 - PowerEdge R430 - PowerEdge R730XD - PowerEdge T430 - Poweredge R830 - PowerEdge R630 |
| Features | |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Hot-swap | Yes |
| Certification | AF 512e |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.8 TB |
| Compatible products | - PowerEdge R230 - PowerEdge R730 - PowerEdge R430 - PowerEdge R730XD - PowerEdge T430 - Poweredge R830 - PowerEdge R630 |
| Power | |
| Operating voltage | 5 V |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Interface | SAS |
| Certification | AF 512e |
| Compatible products | - PowerEdge R230 - PowerEdge R730 - PowerEdge R430 - PowerEdge R730XD - PowerEdge T430 - Poweredge R830 - PowerEdge R630 |