DELL 1DJXC cable lock Black, Silver 1.82 m
- Brand: DELL
- Category:
- SKU: 461-AAEC
- EAN:
Offer details
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Lock type | Key |
| Cable length | 1.82 m |
| Cable diameter | 4 mm |
| Material | Stainless steel |
| Number of keys provided | 2 |
| Product colour | Black, Silver |
| Best uses | Laptop |
| Cable lock slot type | Noble |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1.82 m |
| Cable diameter | 4 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 83014090 |